Přeskočit na obsah

Čtyřlístek.eu


Hledej zboží

Kvalitní internetový obchod pro každého




Úvod Vše pro domácnost Bytové doplňky Taštičková matrace OLYMP
Tiske-mail

Taštičková matrace OLYMP

Taštičková matrace OLYMP

Výrobce: Matrace snů

Záruka: 24 měsíců

Dodáváme během: Dostupnost zjistíte vybráním varianty

Kód zboží: OLIMP

Cena: 4 693 Kč

Klienti PS: 4 599 Kč

  • Dvoustranná matrace – užitkovou plochou jsou obě strany matrace.
  • Hypoalergický potah je vyroben z bavlněné látky, gramáž od 350-400 g/m2. Prohlubně a vzory na potahu se mohou měnit. Vysoká gramáž a kvalita textilie použité k výrobě potahu umožňuje, že potah je velmi příjemný a jemný a současně velmi odolný pro každodenní používání. Lze prát.
  • Taštičkové pružiny mají 7 zón tvrdosti, 1 m² jádra tvoří 262 pružin propojených v samostatných taštičkách v rámu vymezujícím celek. Pružiny jsou vyrobeny z kvalitního drátu a mají certifikát ISO 9001. Díky této konstrukci získává matrace bodovou pevnost, která umožňuje se přizpůsobit tvaru těla. Na pružiny použité v matraci je poskytována desetiletá záruka.
  • Potah prošívaný antialergickým dutým vláknem tvoří dodatečnou ochranu proti bakteriím a alergenům.
  • Latexová pěna je směsí syntetického latexu s přírodním mlékem kaučukovníku. Latex se vyznačuje vysokou odolností a bodovou pružností, dokonale se přizpůsobí tvaru těla a je zárukou pohodlného spánku. Díky systému otvorů je vnitřek matrace neustále větrán. V latexových matracích naší kolekce je obsah latexu velmi vysoký a pohybuje se v rozmezí od 50  65%. Vysoký podíl přírodního latexu zvyšuje značně elasticitu a odolnost matrace
  • Vysoce elastická pěna má méně homogenní strukturu než je tomu u standardní pěny. Díky této struktuře dosahuje lepších parametrů přidržování těla, pohodlí a pružnosti a elasticity. Její velkou předností je zvýšená odolnost vůči deformacím.
  • Jádro z vikoelastické pěny reaguje na teplo vylučované z těla a se stoupající teplotou zvyšuje svou pružnost. Pěna odebírá tělesné teplo a dokonale se přizpůsobuje jeho tvaru, poskytuje mu vhodnou polohu na celé ploše. Pěna se po promáčknutí pomalu vrací do původní polohy. Jádro má antialergcké vlastnosti a zajišťuje vhodnou ventilaci matrace. Středně tvrdá matrace univerzální.
  • Konstrukce matrace umožňuje její použití na nastavitelných roštech.
  • Prošívaný potah
  • Taštičkové jádro použité u matrace obsahuje 7 zón tvrdosti. 7-zónová konstrukce umožňuje dokonalé uzpůsobení a podepření anatomické stavby těla.
  • Varianta léto - zima.Matrace je vybavená povlakem zima(ovčí vlna) – Léto (bavlna).
  • Ovčí vlna  udržuje stálou tělesnou teplotu, dokonale propouští vzduch, pohlcuje 43% vlhkosti uvolňované z těla během spánku.Bavlna je přírodní surovinou. Během spánku je schopna absorbovat poloviny vytvářené tělesné vlhkosti, zajišťuje tak jeho vhodnou ventilaci a tím zvyšuje i komfort spánku.
  • Ventilační mřížka umožňuje lepší cirkulaci vzduchu v matraci a zlepšuje odvádění vlhkosti z matrace.
  • Hypoalergická matrace. Veškeré suroviny použité při výrobě matrace jsou vybaveny atesty a byly zvoleny tak, aby v maximální míře odstranily riziko vzniku přecitlivělosti.
  • Potah je vybaven zipem usnadňujícím jeho sundávání. Potah lze prát při teplotě 40 °C.
  • Matrace má vložku z taštičkových pružin se 7 zónami tvrdosti, obložených z jedné stranytermoelastickou pěnou Visco elastic pěnou30 mm latexovou deskou. . Pružiny 262 ks/m2
  • Matrace má vložku z taštičkových pružin se 7 zónami tvrdosti obložených z jedné strany termoelastickou pěnou Visco elastic pěnou latexovou deskou.
  • Matrace má vložku z taštičkových pružin se zónami tvrdosti.Taštičkové pružiny této matrace, každá ve zvláštním látkovém obalu, pracují nezávisle jedna na druhé, čímž je ve výsledku dosaženo tzv. bodové elastičnosti matrace. Proto prohnutí jedné pružiny nemá mít vliv na viditelnou reakci ostatních pružin. Pokud si lehnete na břicho a opřete se rukama v loktech, prohnou se pružiny pod loktem a nejbližším okolí. Zbývající plocha matrace zůstane nezměněna. Taštička obklopující pružinu je tak přizpůsobena, že zajišťuje nejlepší dosažitelnou pružnost matrace.
  • Podobné to je, pokud si vedle Vás lehne další osoba. Komfort spaní je mnohem, mnohem vyšší, zvláště, pokud Váš partner spí neklidně, vrtí se a často mění polohu. Přestože spíte na jedné matraci, je to stejné, jako byste spali na dvou samostatných postelích. V matracích se 7 zónami tvrdosti jsou tyto zóny menší a mezi zónou bederní (tvrdou) a ramenní (měkká) je dodatečná zóna se přechodnou tvrdostí. Matrace se sedmi zónami je nejoptimálnější matrace, v maximální míře se přizpůsobuje anatomickému tvaru lidského těla.
  • Matrace "OLIMP" má 30 mm latexovou vložku. Díky použití latexové vložky zvětší matrace svoji bodovou elastičnost,je mnohem odolnější vůči deformacím. Latex je přírodní, hygienická a antibakteriální surovina. Zabraňuje tvorbě bakterií, hub a plísní.. Systém otvorů a kanálků uvnitř latexové vložky matrace má ventilující funkci.
  • Vložka typuVisco-elastic reaguje na teplo, které vydává lidské tělo, s rostoucí teplotou zvětšuje svoji elastičnost. Pěna přejímá tělesné teplo, výborně se přizpůsobuje tvaru lidského těla a zajišťuje mu odpovídající uložení po celé ploše. Pěna se po zdeformování pomalu vrací do původního tvaru. Vložka má antialergickévlastnosti a zajišťuje vhodnou ventilaci matrace.
  • Matrace má obal Zima (ovčí vlna) (- Léto bavlna).
  • Potah je tužený klimatizujícím vláknem a je hypoalergický.
  • Matrace Olimp díky použití termoelastické pěny kombinované s latexem ideálně přizpůsobuje tvaru lidského těla.
  • Výška matrace je 21 cm