Tip Doprava zdarma

Morellato Ocelový bicolor náhrdelník s motýlkem Natura SAHL03

Cena
2 990 Kč
Dostupnost
Výrobce
Kód zboží
sMO2040
Nevíte si rady s výběrem? Zeptejte se odborníka
  • Určení: ženy
  • Materiál: chirurgická ocel, krystal
  • Barva: bicolor, čirá, ocelová, růžové zlato
  • Typ: flora, s kamínkem, fauna, motýl
  • Délka: 45 cm

Přemýšlíte, jakou délku náhrdelníku zvolit? Máte obavy, aby nebyl příliš dlouhý nebo krátký?

Při výběru dámského i pánského řetízku je podstatné správné určení délky. Ovlivňuje to samozřejmě i to, zda bude určen k nošení samostatně, či s přívěskem jako náhrdelník.

Napadají vás otázky:  Vynikne na mé postavě? Podtrhne můj outfit? Je pro mě cenově dostupný? Jaký zvolit do společnosti, do práce, nebo na večírek či do divadla? Hned vás napadá několik aspektů, které bychom neměli přehlédnout.

Jak zvolit délku řetízku či náhrdelníku?

 

 

th 7pnsk etzky a nhrdelnky

Dovolte nám, dát vám několik typů a usnadnit tak výběr. 

Pokud si zakoupíte náhrdelník s přívěskem, musíte pamatovat na to, aby velmi nezapadl a byl viditelný. Především v letních měsících dáváme možnost vyniknout našim ozdobám, můžeme různě měnit a kombinovat řetízky s přívěsky a vytvořit si svůj originální náhrdelník

Univerzální délka je 45 cm. Nejste si stále jisti, která délka vám vyhovuje? Vyzkoušejte si to pomocí provázku a metru. Obecně platí, že pro štíhlé ženy doporučují 42-45 cm a pro silnější ženy 50-55 cm. Pro muže je standart 50-55 cm. Dětské standarty jsou 36-40cm.

Musíme pamatovat i na to jaký máme krk, pro silnější a krátký krk volíme spíše delší řetízek či náhrdelník, který jej opticky prodlouží, nedoporučujeme tzv. obojky. Naopak pro delší krk je vhodné zvolit kratší a objemnější řetízek či náhrdelník, třeba i plochého vzoru. Dekolt s bujným poprsím vám ozdobí délka kolem 40-45 cm.

Pokud se nebojíte experimentovat, zkuste si i zkombinovat náhrdelníky různých délek. V naší nabídce najdete náhrdelníky i řetízky různých délek, přívěsků vhodných k vytvoření originálního náhrdelníku, nebo náramku na zápěstí i na nohu. Sady a sety šperků jsou také dokonalou ozdobou vašeho outfitu.

Neopomeňte náhrdelníky z perel, nebo korálků.

 

Nhrdelnky z perel

 

 

COLLAR - tzv. límeček (stejně jako u košile) přibližně 33 cm a obepíná těsně krk. Je vhodný k výstřihům V, nebo širším lodičkovým, či bez ramínek.

CHOKER - tzv. obojek o délce 41 cm a spočívá přímo na lícních kostech. Skvěle doplní jakýkoliv výstřih ležérního oblečení do kanceláře, tak i slavnostního oblečení. Používán s oblibou ve dvou řadách nebo k výstřihům končících ve stejné délce.

PRINCESS - 45 cm je nejdelší varianta kratších perlových náhrdelníků. Vhodná k rolákům, vysokým nebo středně hlubokým výstřihům. Doporučuje se pro ty co nemají rádi těsné obepnutí krku a chtějí kratší náhrdelník.

MATINÉE - 60 cm jsou v horní polovině dekoltu tvoří skvělou ozdobu pro oblečení do práce, tak i do společnosti. Vhodné k šatům, halenkám, kostýmkům i košilím převlečené přes límeček v rozhalence. 

OPERA - 80-90 cm sahají do pasu. Hodí se k vysoko položeným výstřihům a rolákům, ale možno je využít i jako CHOKER tak, že ho dvakrát omotáme. Většinou kombinujeme s vice náhrdelníky i různých barev perel.

ROPE - delší než 100 cm. Velmi variabilní, lze jej nosit libovolně otočený kolem krku či zápěstí, s uzlem i obráceně do výstřihu dlouhých šatů s odhalenými zády.

Samozřejmě, že záleží i na volbě velikosti perel. Standart je 6-7mm a sluší všem ženám. Mladším doporučujeme spíše menší perličky pro lehčí vzhled, větší zase starším sofistikovaným ženám.

 

 Jak zvolit délku řetízku či náhrdelníku?