Dárek za vysvědčení

 

Dárek za vysvědčeníKoupili jste již dárek za vysvědčení pro svého školáka? Poslední školní den prvního pololetí se blíží, pospěšte tedy s nákupem. Děti by si měly uvědomit, že se učí především samy pro sebe a kladných výsledků je třeba dosáhnout i bez odměny. Navíc je čeká den volna během pololetních prázdnin. Většina dětí však očekává dárek za pěkné vysvědčení v podobě vytoužené hračky, sportovního vybavení, hodinek, šperku či elektroniky. Využijte naši jedinečné nabídky a vyberte si z řady kvalitních hraček s expresním dodáním.

Slavnostní předávání vysvědčení je zvykem na každé škole. Nejvíce si tento rituál užívají asi prvňáčci, kterých se tato událost týká poprvé. Se stoupajícím adrenalinem, nadšením i s obavami zároveň očekávají, jakými známkami paní učitelka ohodnotila jejich pololetní snahu v novém školním prostředí.

Co nejlepší známky však potřebují získat také žáci devátých tříd, kterým jejich známky pomohou nebo naopak neumožní nástup k následujícímu studiu na střední škole. Pololetní vysvědčení zároveň signalizuje v čem je potřeba se do konce roku zlepšit, je tedy neméně důležité i pro ostatní žáky a studenty. Pro děti bývá toto období plné stresu i úsilí a vytoužená odměna tak vykouzlí úsměv každému školákovi.