Seznam věcí na dovolenou

 

dovolena u mořeVytoužená dovolená je před vámi. Na řadu přichází důležitý seznam věcí na dovolenou. Co s sebou na dovolenou a v čem si užijete dovolenou nejlépe jsou otázky na pořadu dne. Vytvořením základního soupisu věcí na dovolenou si ušetříte čas i mnoho starostí.

K nezbytným potřebám na dovolenou patří opalovací krémy s vysokým ochranným faktorem, plavky, sluneční brýle, plážová taška a vhodná pokrývka hlavy.

Z oblečení využijete především lehké šaty, šortkytopytričkasukněprodyšné spodní prádlo a pohodlnou obuv. Kosmetika, oblíbená EDT a užívané doplňky stravy jsou další potřeby na dovolenou, které by vám v zavazadle neměly chybět.

Sbalte si na dovolenou především věci, které si v místě dovolené nekoupíte nebo za ně nehodláte utratit větší finanční obnos. Nezapomeňte tedy hlavně na hotovost, platební kartu, léky, cestovní doklady a dostatek tekutin na cestu

Pokud se rozhodnete pro aktivní dovolenou, využijte naši nabídku kvalitních stanů, spacáků, karimatek a outdoorového vybavení. Užijete si tak dobrodružnou dovolenou plnou zábavy. Vezměte s sebou kola nebo zvolte adrenalinovou dovolenou v podobě sjíždění řeky. S kvalitním outdoorovým vybavením vás ani při kempování nepřekvapí deštivé počasí.

dovolená pod stanem

 

Ještě jednou zkontrolujte seznam věcí na dovolenou, které jste si sbalili a vydejte se na cestu.  

Krásné léto přeje tým eshopu ctyrlistek.eu

zavazadlo na dovolenou