Úložné boxy a koše pro domácnost.

 

Snažíte si poradit s organizací domácnosti? Nabídku jsme obohatili o produkty z řady úložných boxů do domácnosti. Využijte úložné boxy pro skladování domácích potřeb, k uložení sezónního oblečení, nebo uskladnění momentálně nepotřebných věcí, které ještě využijete pro mladší děti či další sezónu. Úložný box

Kvalitní plastové boxy v moderním designu snadno sladíte s rázem vaší domácnosti díky pestrosti barev i kombinaci stylů. Úložné boxy s motivy dětských hrdinů využijete do dětských pokojů, proutěný vzor se hodí pro moderní koupelny. Stohovatelné boxy poslouží i pro uložení sportovního vybavenínářadí či zahradní potřeby

Během života nastřádá každý z nás mnoho věcí. S některými se nechcete rozloučit, nebo jde o věci s příležitosným využitím. Pro všechny tyto poklady potřebujete vyčlenit určitý prostor. Někdo má možnost využití neobývaných prostor, ale i v těch je třeba mít věci přehledně uložené.

Úložné boxy můžete sladit i s koši na prádlo či odpadkovými koši ze stejné řady produktů. Snadno se začlení do vašeho domova a usnadní vám přistup k častěji používaným potřebám. Manipulace s boxy je snadná díky pohodlným úchytům a možnost stohování boxů zabere méně prostoru.

Pro děti nabízíme řadu kvalitních vaniček na koupání, barevné schůdky a stoličky, potřeby pro přebalování, nočníky, oblíbené redukce na wc i dětské svačinové boxy s oblíbenými hrdiny. 

Úložný košBox na hračky

 

 

Neváhejte si vybrat produkty z řady doplňků do domácnosti za příznivé ceny.