Vůně z přírodních esencí

 

Fancy home difuzery

Vyberte si harmonickou vůni domova z naši aktuální nabídky. Dáte přednost nevšední vůni Provence, nebo vás nadchne osvěžující aroma citronové trávy? Vonné difuzéry Tescoma Fancy Home s ratanovými tyčinkami nabízí jedinečné aroma v designových skleněných flakonech. Dopřejte si tak nevšední zážitek z provoněného domu a zároveň zakomponujte tyčinkový difuzér do moderní domácnosti. Tescoma difuzér uvolňuje vůni až po dobu 9 týdnů.

Díky vonné kartičce Fancy Home si jednoduše provoníte i automobil či šatník. Kolekce Fancy Home nabízí také jedinečné aroma spreje, kterými rozptýlíte vůně do bytu na polštáře, bytový textil, záclony nebo do prostoru domácnosti. Podmanivá vůně vás během chvilky přenese vzpomínkami zpět na rozkvetlou louku, k oceán nebo do jarní zahrádky.

Probíhající období změny ročního období s sebou přináší oslabení imunity. Ochraňte tak sebe i své blízké účinnými aromaolejíčky s pomocí aromalampy Fancy Home. Úchvatné tvary keramických aromalamp mladých designeru provoní váš domov esenciálními oleji Fancy Home s praktickým dávkovačem. Intenzitu provonění si můžete zvýšit či snížit díky nastavitelné vzdálenosti mezi zásobníkem a plamenem čajové svíčky Fancy Home.