Jak vybrat dárky pro teenagery?

Pokud máte doma teenagera, víte, jak těžké je trefit se mu do vkusu a vybrat vhodný dárek.

 

Jak vybrat dárek pro teenageraTeenager má již svůj vkus, své názory a bojkotuje vše, co vzejde od rodičů. Přesto se pokusíme zamyslet nad tím, co takového "puberťáka" láká, co ho baví a jak to zařídit, aby se i jemu rozzářily oči, až dostane tajemný balíček a rozváže stužku.  Pokud vám vaše fantazie nic nenapověděla a jste rozhodnuti vložit do obálky peníze, nedělejte to. 

Jak vybrat dárky pro teenageryDejte raději přednost  dárku, který můžeme zabalit do krásného lesklého papíru a spolu s potřesením rukou ho darovat oslavenci. Jistě neuděláte chybu, když se poohlédnete po dárku z oblasti mobilních telefonů, tabletů či nootebooků. To je sortiment, na kterém dokáže naše dospívající dítě trávit spousty a spousty času a berou to již jako samozřejmost, bez které se neobejdou. V nabídkách obchodů a e-shopů je nabízeno množství mobilů a IT techniky vhodné právě pro teenagery. A pokud už tento dárek na Vánoce, který jistě patří k nákladnějším, pořídíme, můžeme dokoupit další drobnosti, jimiž nezklameme a nic nezkazíme.  Jmenujme alespoň některé z nich jako jsou sluchátka nebo USB flash disky.

Je samozřejmé, že naše dospívající dítka nemohou stále jen sedět u počítače anebo koukat do mobilu. Určitě si rádi protáhnou tělo a tráví volný čas v přírodě nebo na hřišti.  Neuděláme chybu, když jim pořídíme třeba nové vysněné kolo, kolečkové brusle anebo velmi originální vánoční dárek v podobě koloběžky, které dnes již nejsou jen pro malé caparty.

Jistě ne každý si může dovolit pořídit tak drahý dárek, jako je třeba kolo, ale i tak můžete potěšit své dítko pěkným batůžkem, novou helmou na kolo, pěkným sportovním oblečením, anebo úplně malou drobností v podobě cyklistických brýlí, lahví na pití nebo pohodlnými sportovními botamiZejména naše mladé slečny se v tomto věku již chtějí líbit a pečují o svůj vzhled.  V tomto případě je to celkem jednoduché. Nikdy nezklameme moderním tričkem, pěkným svetříkem, fantastickou mikinou nebo slušivou šálou a čepicí, která bude tak příjemná v chladném zimním počasí.

Chybu neuděláte když darujete vhodnou bižuterii. Nabídka různých náramků, řetízků nebo přívěsků je bohatá a každý si jistě vybere.

kosmetikaA jako bonus nabídněte vhodnou kosmetiku. V tomto věku jim dává jejich problematická pleť určitě zabrat a tak nepohrdnou kvalitními přípravky, které jim pomůžou zbavit se různých kazů a pupínků. Mladé slečny už začínají dbát také na účes a proto je vhodný dárek z oblasti vlasové kosmetiky a výběr vhodného fénu, kulmy nebo styleru.

Nabízí se spousta možností, stačí jen brát ohled na délku a kvalitu vlasů naší princezny. Mladý muž, který dospívá a začíná se holit, jistě zajásá nad dobrým holicím strojkem a zastřihovačemA jako třešnička na dortu pak může působit vhodně vybraná toaletní voda nebo voda po holení, která celkový dojem našeho hezky upraveného teenagera jenom podtrhne.

V každém případě vám přejeme šťastnou ruku při výběru dárků pro vašeho teenagera a ať je dárek od vás milým překvapením vašemu dospívajícímu potomkovi.