Jak vybrat dárek pro holky

Jak vybrat vánoční dárek pro holkyProblém s výběrem vhodného dárku řeší každý z nás. Jak tedy zvolit vhodný dárek? Dáme vám pár rad, čím se při výběru dárků řídit. Není totiž nic krásnějšího, než vidět naše příbuzné, jak rozbalují dárky a štěstí a radost jim září z tváře.

Miminka zaujmou barevné hračky a neotřelé věci. Bude je bavit zkoumání nové věci. Využijí pohybující se kolotoče, pestré  připevněné na kočárek či postýlku, hračky vhodné pro uchopení do malých ruček a bezpečné hračky vhodné pro žužlání v pusince. Tam nakonec většina hraček skončí. Kojenec si tak obrušuje cestu pro vylézající zoubky, dbejte tedy na výběr kvalitních materiálů a neustálý dohled dospělé osoby.

Jak vybrat dárek pro holky

 

Menší holky ocení hračky v podobě panenek, kočárků nebo plyšáků. Občas se uchytí i stavebnice.

Vhodným dárkem je také oblečení, které děvčata ocení určitě víc než chlapci.

Pro pohyb venku zvolte odrážedla, jízdní kola, venkovní hračky do pískoviště, malé bazénky s míčky a nafukovací "potvory" do bazénů.

Pro ty větší už je potřeba dívat se po něčem jiném. Dobré je svému dítěti naslouchat. Samy si většinou řeknou, co by chtěly. Kdyby vám ale děti žádné tipy nedaly, dáme vám nějaké my. Stejně jako u těch mladších je potěšíte s jízdním kolem nebo klidně s koloběžkou. Hodinkami určitě uděláte také obrovskou radost. Slečny ve škole také upotřebí peněženku, klíčenku a ostatní módní doplňky. Je potřeba také rozvíjet jejich fantazii a touhu po čtení, a proto nebude na škodu dát jim pod stromeček pěknou knížku.   V dnešní době plné elektroniky je dobré vaše dítě co nejdříve zařadit do různých sportovních činností a her, do které můžete zapojit i sebe a užijete si svůj čas společně. Při venkovních aktivitách určitě zkuste kolečkové brusle, ty mívají opravdu velký úspěch. Lyže, snowboard nebo brusle, to bývají očekávané hity v zimním období. Ve věku, kdy dítě pomalu přichází do puberty, bude vhodné se podívat po kosmetice.