Doprava zdarma

Transcend MTS400 512GB, M.2 SSD SATA III, MLC, TS512GMTS400, interní SSD

Cena
5 628 Kč
Dostupnost
Tento produkt již nelze zakoupit
Výrobce
Kód zboží
KMT779006
Nevíte si rady s výběrem? Zeptejte se odborníka

TRANSCEND MTS400 512GB SSD disk M.2, SATA III (MLC)

SATA III 6Gb/s MTS400 M.2 SSD

SSD příští generace SATA III 6Gb/s rozhraní a ultra kompaktní rozměry, aby to nejlepší vhodné řešit potřeby vysokého výkonu a omezení striktní velikosti small form factor zařízení. To znamená, že je to ideální pro využití v dnešní moderní Ultrabooky a tenké a lehké notebooky. Setkání s nejnovější specifikací SATA III 6Gb/s a nabízí výkonný řadič a mimořádné přenosové rychlosti až 560MB/s čtení a 460MB/s zápis *, M.2 SSD snadno zpracovává každodenní úkony i náročných multimediálních aplikací.

Klíčové vlastnosti:
Kompaktní tvarovým faktorem M.2 (42mm) – ideální pro mobilní výpočetní zařízení
Podporuje DevSleep režim, který umožňuje zařízení zcela vypnout rozhraní SATA a šetřit životnost baterie, na rozdíl od stávající částečné/spánku státy
DDR3 DRAM cache
Podpora S.M.A.R.T., TRIM a NCQ příkazy
Vyhovuje směrnici RoHS

Technologie Intel Smart Response
Transcend si SATA III 6Gb/s MTS400 M.2 SSD podporuje Intel® Smart Response Technology (ISRT), který umožňuje konfigurovat váš počítačový systém s SSD používá jako vyrovnávací paměť mezi jednotku pevného disku a systémové paměti. To poskytuje tu výhodu, že pevný disk pro maximální úložné kapacity s SSD-jako celkový výkon systému.

ISRT funguje sledování, které programy a soubory, které nejčastěji navštěvujete a ukládání na disk SSD. Výsledkem aplikace spuštění rychlost a odezva celého systému se výrazně zlepšuje, zatímco prostor na pevném disku velkokapacitní je uvolněna pro ostatní programy a soubory. V této konfiguraci se zobrazí pouze jedno písmeno; žádné písmeno jednotky další nepožaduje pro použité jako mezipaměť SSD.

Specifikace:
Rozměry (max.): 42,0 x 22,0 mm × 3,58 mm (1,65 "x 0.87" x 0,14 ")
Hmotnost: 4g (0,14 oz)
Paměťová média: MLC NAND Flash paměť
Provozní napětí: DC 3.3V±5%
Provozní teplota: 0°C(32°F) 70°C(158°F)
Certifikáty: CE, FCC, BSMI
Záruka: Omezená záruka (3 roky záruka nevztahuje, když indikátor opotřebení SSD Scope ukazuje 0 % během 3 let.)