Tip

Vileda Windomatic Complete set s extra sacím výkonem

Cena
1 200 Kč
Dostupnost

V nabídce také

Nevíte si rady s výběrem? Zeptejte se odborníka

Vileda Windomatic Complete set s extra sacím výkonem

Elektrický vysavač na okna + ruční mop se sprejem na okna.
Novinka: tlačítko MAX poskytuje navíc +50 % sacího výkonu pro velmi mokré povrchy a zanechává povrchy zářivě čisté, bez šmouh a kapek na parapetu nebo na podlaze.
2 úrovně výkonu pro standardní a extra sací výkon pro extra mokré povrchy.
Stačí, když stisknete tlačítko MAX a sací výkon se zvýší o 50 %.
Ruční mop se sprejem naplňte vodou a čisticí kapalinou.
Nastříkejte na okno - není třeba používat kbelík.
Rozetřete přípravek a odstraňte odolnou špínu.
Zapněte Windomatic a vysajte špinavou vodu.
Vysavač na okna od Viledy s extra sacím výkonem - nejjednodušší způsob dokonalého čištění oken! Windomatic vysává špinavou vodu z oken do integrované nádobky na vodu.
Může být také použit na dlaždice, sprchové kouty, zrcadla nebo dokonce i na čištění rozlitých tekutin.
Flexibilní hlavice pro dosažení nejlepšího úhlu čištění, tzn. možnosti vyčistit okna až ke spodní části okna k parapetu a do rohů. 2× delší životnost baterie: na jedno nabití vydrží v provozu až 40 minut.
Výkonná baterie umožňuje vyčistit až 120 oken na jedno nabití, i když je zapnutý režim MAX (1 okno = 1m²).
Extra lehký. Jednoduchá manipulace a použití.
Integrovanou nádobku lze snadno vyjmout.
Chcete-li vyčistit nádobku, jen ji opláchněte pod vodou nebo ji vložte do myčky nádobí.
Pro úplné nabití nabíjejte 3,5 hodiny.

Robotický vysavač nenahradí klasický vysavač, ale v naší moderní uspěchané době se stal neopomenutelným pomocníkem při úklidu domácnosti.

 

Výhody

Jeho hlavní předností je nezávislost a nastavení četnosti vysávání. Dokáže vysávat, i když nejste doma a vy se tak můžete vrátit po náročném dni do uklizené domácnosti. K tomuto účelu jsou robotické vysavače vybavené praktickými časovači.

Vysavače jsou napájeny z akumulátorů, které se ve většině případů dobíjejí v nabíjecí stanici. Do té přístroje obvykle zamíří po skončení práce či v momentě, kdy v baterii dochází energie. Sledujte provozní dobu na jedno nabití a rovněž dobu nabíjení - rozdíly jsou značné.

Většina robotických vysavačů si svůj pohyb volí zcela automaticky, ale některé typy je možné i nastavit, aby se robot zaměřil na konkrétní místo, nebo naopak pokryl celou oblast.

Některé vysavače do překážek pouze narážejí a na základě toho mění svůj směr, novější modely si pracovní prostor nejprve zmapují, překážkám se v předstihu vyhýbají a jejich úklid je celkově efektivnější. Většina modelů je vybavena senzory bránícími před pádem ze schodů, takže se o jejich bezpečnost bát nemusíte.

Nevýhody

Největším omezením je kapacita odpadní nádoby nedostatek sacího výkonu. Obstojí proto jen při úklidu na tvrdých podlahách, především při odstraňování drobků, případně prachu. Jsou ideální pro úklid plovoucích podlah, parket, linolea, dlažby a moderní přístroje značky SENCOR zvládnou uklidit  i koberce .Většina robotických vysavačú disponuje kapacitou nádoby pouze o objemu 0,5 l. Oproti klasickým vysavačům nepoužívají sáček na zachytávání nečistot, ty končí rovnou v nádobce, kterou je potřeba také čistit. Manipulace s nádobkou a její umístění by proto měly být uživatelsky co nejpřívětivější.


Podobnými přístroji jsou i robotické mopy. Oproti robotickým vysavačům však shromažďují a zadržují prach a nečistoty na elektrostatickém hadříku.

Jak vybrat robotický vysavač.