Vyberte ten pravý dárek k MDŽ

Dárky k MDŽ

Každoročně osmého března slaví lidé na celém světě mezinárodní den žen. Je to mezinárodní svátek, který je oslavou stávky newyorských švadlen, které roku 1908 stávkovaly a bojovaly za zlepšení podmínek žen, za jejich rovnoprávnost, za volební právo a spravedlnost. Někteří z nás, kteří pamatují doby minulé, mají vzpomínku na MDŽ zafixovanou v podobě podnikových oslav s rudým karafiátem a bonboniérou, kdy zejména pánové zodpovědně zapíjeli svátek té krásnější poloviny lidstva. Doma pak na matky a manželky čekala kytička sněženek a vlastnoručně vyrobené přáníčko od svých potomků.

Dnes již, jak se zdá, tento svátek začíná tak trochu upadat a ustupovat do pozadí v porovnání např. s Valentýnem, nebo Svátkem matek, a je to škoda. Maminky, babičky, manželky - ty všechny přece zasluhují alespoň poděkování v podobě dárečku, který jim v tento den jejich manželé a synové darují. Pokud ještě nemáte dárek ani představu, co pořídit, zalistujte na stránkách našeho e-shopu. Pokusíme se vám poradit a zboží které vyberete a objednáte vám bude doručeno až domů. 

A co tedy darovat k mezinárodnímu dni žen? Každá žena ráda dobře vypadá, a proto vám doporučíme zejména produkty z kategorie Beauty & fashionV nabídce je zde široká škála kosmetiky, ať už jsou to pleťové krémy, vlasová či tělová kosmetika, parfémy. Zajímavé dárečky pro ženy lze nalézt i v kategorii Šperky. Z bohaté nabídky šperků, řetízků, náramků, přívěsků, prstýnků a náušnic si zaručeně vybere každý. Doporučujeme také výrobky z 

Dáreček k mezinárodnímu dni žen

oblasti aromaterapie. V tomto ročním období každá žena ráda zarelaxuje v teple domova při zapálené vonné svíčce, mnohdy i ve voňavé koupeli s přidáním vonných olejů. A když domov provoní vůně dálek, například vůně levandulových polí ze sladké Francie, kterou nabízíme formou okrasných látkových pytlíčků, ať již jednotlivě, nebo v dárkových sadách, bude každá žena nadmíru spokojená.

Možná ale chcete darovat hodnotnější dárek… V tom případě vám můžeme doporučit kategorii Domácí spotřebičeNajdete zde množství tipů na dárek, který potěší. Například v sekci Spotřebiče osobní péče nabízíme různé druhy stylerů, ať již na lokny, nebo naopak na žehlení vlasů, fény, klasické kulmy, vysoušeče na vlasy, epilátory, osobní váhy nebo elektrické zubní kartáčky.

Fantazii se meze nekladou a je tu spousta dárků, které udělají radost.

Maminky a babičky potěší i hezký doplněk do kuchyně z kategorie Domácnost, například ve formě prostírání, nové formy na koláč, minutky, hrníčků atd…

 Vážíme si toho, že jste pro výběr vhodného dárku zvolili právě náš e-shop. Přejeme šťastnou ruku při výběru a ať již vyberete cokoliv, je to v každém případě příležitost vyjádřit ženám lásku a poděkování.

Dárky k MDŽ